Óriási örömmel tudatjuk, hogy a május 8-án aláírásra került a szerződés a cégünk és a 10 millió Fa között. Ez azt jelenti, hogy mostantól minden füzet vásárlásakor 700 Ft-ot különítünk el a faültetésre. Ezt pedig hó végén át is utaljuk a 10 millió Fa számlájára. És ettől a pillanattól ez nem csak egy pénzmozgásról szól hanem Ti a vásárlóink és mi közösen a 10 millió fával sok apró erőfeszítést teszünk a szebb környezetünkért és az élhetőbb bolygónkért. Előre is köszönjük minden jövőbeli vásárlónknak.
Az aláírás alkalmából az első céges okosfüzettel ajándékoztuk meg Váradi Zsolt kommunikációs vezetőt. Használjátok egészséggel és ültessünk sok-sok fát!